News

Наодинці в Лос-Анджелесі: Анатолій Анатоліч вирушив до золотого штату

Наодинці в Лос-Анджелесі: Анатолій Анатоліч вирушив до золотого штату

165
  • Share:

Ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна» Анатолій Анатоліч за кілька днів у Лос-Анджелесі встиг спробувати активності, яких вистачило б на невелике тревел-шоу.

З вівторка Анатолій Анатоліч перебуває у сонячній Каліфорнії. Одразу після свого 36-го дня народження телеведучий вирушив у «подорож по натхнення» – так він називає цю поїздку.

За п’ять днів ведучий здолав по штату майже 500 миль. Анатоліч скуштував м’ясо акули, побував у місті ляльок Барбі в Малібу та в гостях у власника платинового диску – музичного продюсера, який писав пісні для Maroon 5, Madonna, Demi Lovato та інших світових зірок.

Анатолій Анатоліч зізнається, що працює навіть у відпустці. Ба більше, інтригує новими ексклюзивними героями для свого YouTube-проекту «Зе Интервьюер»:

«Я поїхав до Лос-Анджелеса, бо хотів перезавантажити свій мозок, і це місто ідеальне для цього. Тут я бігаю щоранку, катаюся містом, смачно їм та спілкуюся з прекрасними людьми. Також за свою подорож хотів підготувати цікаві історії для «Зе Интервьюер» – для цього вже зустрівся тут з кількома людьми. Але подробиці трохи згодом», – розповідає ведучий.

Досвід цієї подорожі унікальний для Анатоліча ще й тому, що він уперше за час пандемії коронавірусу виїхав до США. Анатолій помітив, що американці обачніше ставляться до карантинних норм.

«У США понад 17 мільйонів хворих на COVID-19, і Каліфорнія – рекордсменка за їх кількістю. Тут режим носіння масок навіть на вулиці, жоден заклад не працює всередині, магазини одягу працюють до 19:00 – карантин тут значно серйозніший, ніж в Україні», – ділиться Анатолій Анатоліч. Для подорожі телеведучий обрав американську машину мрії – Dodge Challenger GT, яку випускають з 1970-х.