News

Сергій Бабкін написав саундтрек для ситкому телеканалу ТЕТ "Батько рулить"

Сергій Бабкін написав саундтрек для ситкому телеканалу ТЕТ "Батько рулить"

1293
  • Share:

Артист написав саундтрек для ситкому "Батько рулить", прем'єра якого відбудеться 26 жовтня о 19:15 на телеканалі ТЕТ.

Композицію розділили на дві частини, одну – вже зараз можна почути в проморолику ситкому, а з другою глядачі познайомляться в день прем'єри. Речитатив Сергія стане музичною заставкою ситкому.

Сергій розповів, як надихався перед написанням саундтрека:“Після зустрічі й спілкування з режисером і продюсером проекту, які докладно розповіли, про що буде серіал, взявся до роботи. Я уявив себе головним героєм сюжету, і після цього поява саундтрека не змусила себе довго чекати!”.

Сюжет серіалу "Батько рулить" вибудовується навколо сім'ї Мельник. Мама Настя після затяжного декрету вирішує піти на роботу, а тато готовий підлаштувати свій графік так, щоб встигати займатися будинком і трьома дітьми.

Також Сергій поділився своїм ставленням, станься подібна ситуація в житті актора.

Думаю, що в мене б усе вийшло, не бачу в цьому жодних складнощів, адже я вже не раз залишався вдома з дітьми сам. Тим більше, що в мене вже двоє дорослих самостійних людей. А для маленького Єлисея я вмію робити все: і годувати, і грати, і заколисувати! Можливо, виникли б труднощі з приготуванням їжі, бо в цьому не сильний. Та все одно це не ввело б мене в ступор, точно знайшов би вихід. Наприклад, можна замовити їжу додому. А у молодшенького є своє особливе меню, яке я вмію і люблю готувати” – розповідає Сергій Бабкін.